WYSIWYG Web Builder
  • sdr

Krzesła składane wynajem

Krzesełka imprezowe składane na wydarzenia, krzesła na konferencje, bankiety, eventy i plenery. Wynajem, dowóz, odbiór i ustawienie krzeseł wprost do Klienta wypożyczenie krzeseł ISO ... wypożyczenie krzeseł składanych. Krzesła dostępne od ręki:
krzesło składane czarne 2000szt.
krzesło składane zielone 350szt.
krzesło konferencyjne 300szt.
stoły kateringowe

Przystępne ceny wypożyczenia krzeseł

Krzeseła składane - Nasza Firma świadczy usługę wypożyczania krzeseł na ewenty, wesela, bankiety, konferencje i imprezy integracyjne-imprezy prywatne i firmowe. W ofercie: posiadamy krzesła konferencyjne i bankietowe, w tym krzesła składane. Krzesła po złożeniu można ustawiać jedno obok drugiego, przez co zajmują bardzo mało miejsca. Idealnie nadają się na imprezy zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń.

Krzesła konferencyjne ISO VIP black tapicerowane w kolorze czarnym, na czarnym metalowym stelażu. Krzesła tapicerowane są wysokiej jakości tkaniną. Ich producentem jest największa w Europie wschodniej firma rynku krzeseł - Nowy Styl. Krzesła można składować w stosie po 10 sztuk. Krzesła wynajmujemy z ustawieniem i transportem docelowym. W ofercie firmy dostępne są również stoły estradowe w różnych wielkościach

Zdjęcia krzesełek wykorzystywanych podczas imprez masowych

© 2018 http://www.wysiwygwebbuilder.com. All Rights Reserved.